Jako profesjonalne Laboratorium Fotograficzne zlokalizowane w Lublinie oferujemy Państwu zdjęcia do dowodu oraz odbitki cyfrowe jak również wywoływanie zdjęć z telefonów komórkowych i innych nietypowych nośników.

Oferujemy najlepszej jakości tanie odbitki cyfrowe. By zapewnić Państwu najwyższy poziom oferowanych usług pracujemy na papierach Fuji.

 

Wybierz paczkę zdjęć do wysłania


Maksymalna wielkość pliku: 125M
Akceptowane rozrzerzenia: 7z,rar,zip

Wybierz plik

Dodatkowe informacje o wysłanej paczce zdjęć

Proszę pamiętać o wyborze rozmiaru zdjęć i rodzaju papieru, koniecznie należy podać adres poczty e-mail oraz opcjonalnie numer telefonu kontaktowego. W oknie opisu należy również wprowadzić nazwę wgrywanej paczki zdjęć jak i orientacyjny czas jej wysyłki. Umożliwi to łatwiejsze odszukanie zdjęć na serwerze.

 

mapka 244

Szanowni Klienci w związku z panującą epidemią koronawirusa pracujemy

od 9 do 18 w poniedziałki i wtorki, oraz od 9 do 17 w środy, czwartki i piątki.

Soboty i niedziele nieczynne.

karta klienta 600

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w związku z realizacją zgłoszenia. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem/am poinformowany/a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Fotokorba Magdalena Maj-Suska z siedzibą ul.Mełgiewska 2, 20-209 Lublin.
Po zakończeniu świadczenia usługi Fotokorba może przetwarzać dane osobowe wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym do rozliczenia usługi oraz dochodzenia roszczeń z tytułu płatności za usługi, a także do wyjaśnienia okoliczności reklamacji usługi. Dane przechowywane są maksymalnie 30 dni.

 

Zapraszamy: poniedziałek, wtorek od 9.00 do 18.00, środa, czwartek, piątek od 9.00 do 17.00, sobota, niedziela NIECZYNNE, 20-207 Lublin, ul. Mełgiewska 2.