Jako profesjonalne Laboratorium Fotograficzne zlokalizowane w Lublinie oferujemy Państwu zdjęcia do dowodu oraz odbitki cyfrowe jak również wywoływanie zdjęć z telefonów komórkowych i innych nietypowych nośników.

Oferujemy najlepszej jakości tanie odbitki cyfrowe. By zapewnić Państwu najwyższy poziom oferowanych usług pracujemy na papierach Fuji.

 

Fotoreportaże

FOTOGRAFIA ŚLUBNA I INNE UROCZYSTOŚCI RODZINNE

Specjalnie dla Państwa poszerzamy swoją ofertę o fotografię reportażową i plenerową. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie, zachowując jak największą staranność, jesteśmy elastyczni i pomysłowi, a ceny do uzgodnienia. Posiadamy uprawnienia do fotografowania w trakcie liturgii w kościele.

slub1

slub2

PAKIET 1 - obejmuje reportaż z samej ceremonii (kościeln/cywilna) i przyjęcia weselnego plus plener fotograficzny w dniu ślubu.

W pakiecie otrzymują Państwo: Minimum 300 ujęć w pełnej rozdzielczości na nośniku cyfrowym. 80 wybranych fotografii wklejonych do albumu.

PAKIET 2obejmuje reportaż z samej ceremonii (kościeln/cywilna) i przyjęcia weselnego plus plener fotograficzny w innym dniu tygodnia niż uroczystość.

W pakiecie otrzymują Państwo: Minimum 400 ujęć w pełnej rozdzielczości na nośniku cyfrowym. 100 wybranych fotografii wklejonych do albumu.

PAKIET 3 - obejmuje tylko ceremonię ślubną lub plener do 2 godz. W pakiecie otrzymują Państwo wszystkie zdjęcia na płycie DVD oraz 40 sztuk formatu 15x21 wklejonych do albumu.

 

*istnieje możliwość rozszerzenia pakietu o moment przygotowań i błogosławieństwa

*można rozszerzyć pakiet o sesję narzeczeńską

*każda następna godzina pracy fotografa 90 zł.

*jeżeli plener obejmuje miejsca gdzie należy uiszczać foto-opłatę to jej wysokość doliczana jest dodatkowo do pakietu

 

CHRZEST, KOMUNIE I INNE UROCZYSTOŚCI - ceny do uzgodnienia.

Prosimy wysyłać zapytania o wolne terminy i szczegóły oferty. Państwa zadowolenie jest dla nas najważniejsze dlatego istnieje możliwość drobnej modyfikacji pakietów.

mapka 244

NOWE GODZINY PRACY:

PONIEDZIAŁEK 9-16

WTOREK 9-18

ŚRODA 9-16

CZWARTEK 9-16

PIĄTEK 9-18

Soboty i niedziele nieczynne.

karta klienta 600

 

Zapraszamy: poniedziałek 9-16, wtorek 9-18, środa 9-16, czwartek 9-16, piątek 9-18, sobota, niedziela NIECZYNNE, 20-207 Lublin, ul. Mełgiewska 2.