Jako profesjonalne Laboratorium Fotograficzne zlokalizowane w Lublinie oferujemy Państwu zdjęcia do dowodu oraz odbitki cyfrowe jak również wywoływanie zdjęć z telefonów komórkowych i innych nietypowych nośników.

Oferujemy najlepszej jakości tanie odbitki cyfrowe. By zapewnić Państwu najwyższy poziom oferowanych usług pracujemy na papierach Fuji.

 

O nas

Nasza załoga cieszy się Państwa zaufaniem już od ponad dziesięciu lat. Profesjonalna i miła obsługa a także szybkie terminy i znakomita jakość to nasze główne atuty. Tylko u nas zamówione odbitki można odebrać tego samego dnia bez dodatkowych opłat. Dzięki korzystnej lokalizacji w pobliżu hipermarketu E.Leclerc mogą Państwo połączyć wizytę w naszym laboratorium z dokonaniem zakupów - my w tym czasie przeniesiemy fotografie na papier.

Prosimy pamiętać, że fotografie w tradycyjnej papierowej postaci prezentują się znacznie korzystniej i dużo łatwiej się je ogląda. Wbrew pozorom i opiniom trzymanie zdjęć na nośnikach cyfrowych nie daje Państwu gwarancji ich wieczności a nasze odbitki przetrwają nawet 75 lat.

Oprócz bogatego wachlarza usług fotograficznych proponujemy Państwu duży wybór ramek i albumów, które będą znakomitą ozdobą domowego zacisza lub gustownym prezentem na różne okazje.

To dzięki Państwu jesteśmy i dla Państwa się rozwijamy. Zapraszamy poniedziałek i wtorek od 9.00 do 18.00, środa, czwartek, piątek od 9.00 do 17.00 oraz w sobotę od 11.00 do 14.00.


Z pozdrowieniami

zespół Fotokorby

mapka 244

NOWE GODZINY PRACY:

PONIEDZIAŁEK 9-16

WTOREK 9-18

ŚRODA 9-16

CZWARTEK 9-16

PIĄTEK 9-18

Soboty i niedziele nieczynne.

karta klienta 600

 

Zapraszamy: poniedziałek 9-16, wtorek 9-18, środa 9-16, czwartek 9-16, piątek 9-18, sobota, niedziela NIECZYNNE, 20-207 Lublin, ul. Mełgiewska 2.