Jako profesjonalne Laboratorium Fotograficzne zlokalizowane w Lublinie oferujemy Państwu zdjęcia do dowodu oraz odbitki cyfrowe jak również wywoływanie zdjęć z telefonów komórkowych i innych nietypowych nośników.

Oferujemy najlepszej jakości tanie odbitki cyfrowe. By zapewnić Państwu najwyższy poziom oferowanych usług pracujemy na papierach Fuji.

 

Zdjęcia cyfrowe i analogowe

Posiadając własne maszyny jesteśmy w stanie zaoferować Państwu odbitki zarówno cyfrowe jak i tradycyjne z kliszy fotograficznej na miejscu w naszym laboratorium. My stawiamy na jakość - wykonujemy odbitki na minilabie cyfrowym Noritsu 3001 oraz wołamy negatywy za pomocą FujiFilm 363SC. Ważną składową jakości zdjęć jest również papier na którym naświetlana jest odbitka, oraz chemia procesorowa. W naszym laboratorium pracujemy na papierze  FujiColor Crystal Archive i chemii Kodak Ektacolor RA-4. To dzięki nim Twoje zdjęcia wyglądają idealnie i zachowują długą trwałość nie blaknąc i nie wyginając się. Dodatkowo tym co nas wyróżnia są nasi laboranci, którzy bacznie czuwają nad obróbką Państwa fotografii tak abyście byli w pełni zadowoleni z naszych usług i chętnie wracali.

Dla tych, którzy angażują się w fotografię 100% i poświęcają czas na obróbkę swoich zdjęć udostępniamy odbitkę testową i profile kolorystyczne naszej maszyny. Wszystko po to by odbitka odpowiadała temu co widzicie Państwo na ekranie swojego monitora.

mapka 244

NOWE GODZINY PRACY:

PONIEDZIAŁEK 9-16

WTOREK 9-18

ŚRODA 9-16

CZWARTEK 9-16

PIĄTEK 9-18

Soboty i niedziele nieczynne.

karta klienta 600

 

Zapraszamy: poniedziałek 9-16, wtorek 9-18, środa 9-16, czwartek 9-16, piątek 9-18, sobota, niedziela NIECZYNNE, 20-207 Lublin, ul. Mełgiewska 2.